logo_mintreality

Naše služby

Postaráme se vám o kompletní rekonstrukci domu, bytu, ale i chaty tak, aby vaše nemovitost byla moderní a vy se v ní cítili skvěle. Vše vymyslíme, navrhneme, doporučíme nejlepší a nejvýhodnější řešení, sladíme barvy, materiály i detaily a doplňky. Zakládáme si na dodržování termínů a maximální kvalitě.

Rekonstrukce od A do Z

Zajistíme vám kompletní rekonstrukci na klíč, včetně návrhu od architekta, designera, domluvíme veškeré řemeslníky,
ale i například stěhováky. Za zkušenosti a šikovnost našeho týmu se vám zaručíme, stejně jako na dodržení domluvené kvality práce a stanoveného termínu.

S čím vším vám pomůžeme?

V našem týmu máme pouze prověřené odborníky.
Vše společně vymyslíme, navrhneme a následně doladíme. Kdo na vaší rekonstrukci bude pracovat? Architekt, bytový designer, řemeslníci na vyklízení a bourací práce, elektrikář, instalatér, topenář, zedníci a podlaháři, obkladači i malíři
a také stěhováci. Kromě samotné rekonstrukce vám můžeme pomoci i s financováním přestavby a pojištěním.

Zhodnotíme vaši nemovitost

Nemovitost po rekonstrukci má na trhu mnohem vyšší cenu než nemovitost v původním stavu. Pokud budete mít zájem pronajmout nebo dokonce prodat přestavěný dům nebo byt, rádi vám s tím pomůžeme. Máme léta zkušeností jako realitní makléři a najít vhodného kupce nebo nájemce pro nás není problém. Jisti si také můžete být, že prodáte či pronajmete za maximální cenu.

Kuchyně a nábytek na míru

Kromě rekonstrukcí na klíč se specializujeme také na návrh
a výrobu nábytku na míru. Ať už potřebujete atypickou kuchyň, chcete do bytu prostorné vestavěné skříně nebo toužíte po originálním nábytku do koupelny, který nemá jen tak někdo, jste u nás správně.

Kuchyně a nábytek na míru od MINTu

kuchyně na míru

dle vašich představ
praktické 

vestavěné skříně
skříňky pod umyvadla 

do koupelny
nábytkové sestavy

do obývacího pokoje
prakticky jakýkoli 

nábytek

Slovo jednatele.

Co řekneme, to platí. Vaši rekonstrukci si vezmeme na starost od prvního návrhu, až po finální výběr doplňků. Spolehnout se můžete na dodržení termínu i maximální kvalitu práce.
Lukáš Šuniar

Kontaktní formulář


envelope