logo_mintreality

Naše služby

Postaráme se vám o kompletní rekonstrukci domu, bytu, ale i chaty tak, aby vaše nemovitost byla moderní a vy se v ní cítili skvěle. Vše vymyslíme, navrhneme, doporučíme nejlepší a nejvýhodnější řešení, sladíme barvy, materiály i detaily a doplňky. Zakládáme si na dodržování termínů a maximální kvalitě.

Rekonstrukce od A do Z

Zajistíme vám kompletní rekonstrukci na klíč, včetně návrhu od architekta, designera, domluvíme veškeré řemeslníky, ale i například stěhováky. Za zkušenosti a šikovnost našeho týmu se vám zaručíme, stejně jako na dodržení domluvené kvality práce a stanoveného termínu. Hotový interiér tak budete mít bez stresu, starostí a nových vrásek.

S čím vším vám pomůžeme?

V našem týmu máme pouze prověřené odborníky. Vše společně vymyslíme, navrhneme a následně doladíme. Kdo na vaší rekonstrukci bude pracovat? Architekt, bytový designer, řemeslníci na vyklízení a bourací práce, elektrikář, instalatér, topenář, zedníci a podlaháři, obkladači i malíři a v neposlední řadě také stěhováci.
Kromě samotné rekonstrukce jako takové vám můžeme pomoci i s financováním přestavby a pojištěním.

Zhodnotíme vaši nemovitost

Nemovitost po rekonstrukci má na trhu mnohem vyšší cenu než nemovitost v původním stavu. Pokud budete mít zájem pronajmout nebo dokonce prodat přestavěný dům nebo byt, rádi vám s tím pomůžeme. Máme léta zkušeností jako realitní makléři a najít vhodného kupce nebo nájemce pro nás není problém. Jisti si také můžete být, že prodáte či pronajmete za maximální cenu.

Kuchyně a nábytek na míru

Kromě rekonstrukcí na klíč se specializujeme také na návrh a výrobu nábytku na míru. Ať už potřebujete atypickou kuchyň, chcete do bytu prostorné vestavěné skříně nebo toužíte po originálním nábytku do koupelny, který nemá jen tak někdo, jste u nás správně.
chci kalkulaci

Co rádi navrhneme na míru vašemu interiéru?

Copyright @ Mint rekonstrukce s.r.o.

1

kuchyně na míru dle vašich představ

2

praktické vestavěné skříně

3

skříňky pod umyvadla do koupelny

4

nábytkové sestavy do obývacího pokoje

5

prakticky jakýkoli nábytek

Slovo jednatele.

Co řekneme, to platí. Vaši rekonstrukci si vezmeme na starost od prvního návrhu, až po finální výběr doplňků. Spolehnout se můžete na dodržení termínu i maximální kvalitu práce.
Lukáš Šuniar

Kontaktní formulář


envelope