logo_mintreality

Malování pokojů, bytů, domů a kanceláří

Přejete si vymalovat interiér? Ať už z důvodu rekonstrukce, modernizace či oživení interiéru?
Volejte na +420 731 698 871 pro kalkulaci. Poradíme Vám s výběrem vhodných barev! Služby bytového designera zdarma!

maliri1
maliri2

Vymalujeme i Vaše místnosti!

Doporučujeme místnosti vymalovat jednou 5 let, ale často využívané místnosti, jako je třeba kuchyň, už po 2 letech.
V rámci našich komplexních služeb nabízíme službu malování interiérů. Pokud hledáte kvalitní malíře, kteří Vám poskytnou profesionální službu s dlouhotrvajícími výsledky, jste na správném místě.
S naším týmem zkušených malířů můžete být jisti, že Váš interiér bude vypadat skvěle a bude odolný proti každodennímu opotřebení. Používáme pouze kvalitní materiály, abychom zaručili trvalost a kvalitu naší práce.
Nabízíme široký výběr barev a nátěrů, které se budou hodit k Vašemu interiéru a Vašim představám. Můžete se spolehnout na precizní a pečlivou práci, která bude dokonale vyhovovat Vašim požadavkům.
S naší službou malování interiérů Vám pomůžeme zlepšit vzhled a celkovou atmosféru Vašeho domu, bytu či kanceláře. Můžeme Vám pomoci s malováním jednoho pokoje nebo celého domu, podle Vašich potřeb a požadavků.
Kontaktujte nás pro další informace o našich službách. Rádi Vám pomůžeme s Vaším projektem a poskytneme Vám profesionální a spolehlivou službu, na kterou se můžete spolehnout.
chci kalkulaci

Slovo jednatele.

Co řekneme, to platí. Vaši rekonstrukci si vezmeme na starost od prvního návrhu, až po finální výběr doplňků. Spolehnout se můžete na dodržení termínu i maximální kvalitu práce.
Lukáš Šuniar

Kontaktní formulář


envelope