logo_mintreality

Firma MINT rekonstrukce hledá do svého týmu pro Ostravu a okolí kvalifikovaného a zkušeného stavbyvedoucího. Pokud máte vášeň pro stavby a rekonstrukce, nabízíme Vám jedinečnou příležitost se přidat k nám a podílet se na zajímavých projektech.

Nabízíme:

  • Pracovní poměr: Hlavní pracovní poměr (HPP) nebo spolupráce na IČO
  • Odměna: 40-70 tisíc Kč + prémie a osobní ohodnocení
  • Benefity:
    • Firemní automobil
    • Mobilní telefon
    • Notebook
    • Vlastní kancelář v Ostravě-Porubě

Požadujeme:

  • Praxi v oboru stavebnictví a zkušenosti na pozici stavbyvedoucího
  • Minimálně středoškolské vzdělání v oboru stavebnictví
  • Schopnost efektivně řídit stavby a koordinovat tým
  • Odpovědnost a spolehlivost
  • Komunikativnost a organizační schopnosti
  • Technické znalosti a orientaci ve stavebních výkresech a dokumentaci
  • Řidičský průkaz sk. B

Náplň práce:

  • Dohled nad realizací stavebních projektů
  • Koordinace a vedení týmu pracovníků
  • Zajištění dodržování stavebních postupů a bezpečnostních předpisů
  • Komunikace s investory a dodavateli
  • Kontrola a řízení stavebních prací dle harmonogramu a rozpočtu
  • Příprava a vedení stavební dokumentace
  • Spolupráce při zpracování rozpočtů a cenových nabídek

Nabízíme navíc:

  • Příležitost k profesnímu růstu a dalšímu vzdělávání
  • Práci na významných a zajímavých projektech
  • Přátelský kolektiv a podporu zkušených kolegů

Pokud máte zájem stát se součástí našeho týmu a podílet se na úspěchu našich projektů, zašlete svůj životopis na email: info@mintrekonstrukce.cz nebo nás kontaktujte na telefonu: +420 731 698 871.